Rejestracji na Forum Biznesowe Vantis Holding może dokonać każdy, niezależnie od tego,  czy należy do grupy Partnerów Biznesowych Vantis Holding, czy jeszcze nie. Fora Biznesowe są spotkaniami biznesowymi organizowanymi cyklicznie w całej Polsce. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, trwa ono około 2 godzin, w czasie których poznasz podstawową wiedzę o działalności i funkcjonowaniu społeczności Vantis Holding. 

Informacje o terminach For Biznesowych dostępne są u Partnerów Vantis Holding lub zostaną udostępnione po zgłoszeniu chęci otrzymania terminarza od naszych konsultantów. 

 

Jeśli dostałeś zaproszenie od Partnera Vantis Holding

Rejestracji na Forum Biznesowe dokonuje Partner Vantis Holding. Wysyła Ci zaproszenie w formie wiadomości elektronicznej na adres e-mail, który został mu przekazany. W otrzymanej wiadomości zawarte są następujące informacje:

• Data spotkania

• Godzina spotkania

• Miejsce spotkania

• Link potwierdzający udział w spotkaniu – jeżeli podany w wiadomości termin Forum Biznesowego jest dla Ciebie odpowiedni, kliknij w link w celu potwierdzenia swojej obecności.


Po potwierdzeniu swojej obecności, wpisz w kalendarz termin spotkania. Będziemy tam na Ciebie czekać!

 

Jeśli nie znasz żadnego Partnera Vantis Holding

Jeżeli nie miałeś okazji uczestniczyć w żadnym z naszych spotkań, a o Vantis Holding dowiedziałeś się przypadkiem i koniecznie chciałbyś się dowiedzieć więcej – nie ma przeszkód!  

Rejestracji na Forum Biznesowe Vantis Holding możesz dokonać poprzez kontakt z naszym konsultantem, który przekaże listę dostępnych terminów, a w celu przekazania wszelkich szczegółów skontaktuje się z Tobą jeden z naszych Partnerów Biznesowych. Zgłoś chęć uczestniczenia w Forum Biznesowym.