Uczestnictwo w Konferencji Biznesowej Vantis Holding to duża dawka fachowej wiedzy, możliwość poznania bliżej naszej społecznościowej platformy biznesowej oraz dobre miejsce do networkingu z innymi, bardzo interesującymi gośćmi.


Rejestracji na Konferencję Biznesową Vantis Holding może dokonać każdy, niezależnie od tego,  czy należy do grupy Partnerów Biznesowych Vantis Holding, czy jeszcze nie. Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji Biznesowych Vantis Holding dostępne są na stronie konferencje.vantis.pl.


Rejestracja dla uczestnika Forum Biznesowego

Jeżeli byłeś uczestnikiem Forum Biznesowego Vantis Holding, najlepszym doradcą w temacie Konferencji Biznesowej będzie osoba, która zaprosiła Cię na Forum Biznesowe. Zapytaj o szczegóły, a z pewnością otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i pomoc przy rejestracji na Konferencję Biznesową. W razie pytań, zawsze możesz się zwrócić do naszego konsultanta.


Rejestracja dla osób, które nie uczestniczyły w Forum Biznesowym

Jeżeli nie należysz jeszcze do grupy Partnerów Biznesowych Vantis Holding  oraz nie byłeś uczestnikiem jednego z organizowanych przez firmę Vantis Holding For Biznesowych, możesz zarejestrować się na Konferencję Biznesową na różne sposoby:

• Zgłaszając chęć uczestnictwa za pomocą formularza rezerwacyjnego, dostępnego na stronie konferencje.vantis.pl, zakładka Kontakt. Po zostawieniu wiadomości jeden z naszych Partnerów skontaktuje się z Tobą w celu przekazania wszystkich szczegółów.

• Chęć uczestnictwa można zgłosić także za pośrednictwem wiadomości wysłanej do naszych konsultantów. Po zostawieniu wiadomości jeden z naszych Partnerów skontaktuje się z Tobą w celu przekazania wszystkich szczegółów. Kliknij tutaj, aby zgłosić chęć udziału.