Oferowane przez nas produkty w ramach każdej ze spółek wchodzących w grupę kapitałową Vantis, charakteryzują się zawsze najwyższą jakością. Ich przygotowaniem zajmuje się sztab profesjonalistów, badając zapotrzebowanie rynku oraz grup docelowych. Same usługi świadczone są przez specjalistów w swoich dziedzinach, których sposób pracy doceniany jest codziennie przez setki zadowolonych klientów.


Eduneo 

Sztandarowa marka w grupie kapitałowej Vantis Holding. Oferta tej spółki skupia się wokół edukacji, rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności, które są najbardziej cenione i przydatne w obecnych czasach. Prowadzący nasze treningi to najlepsi specjaliści, praktycy i ludzie sukcesu, którzy chcą się dzielić swoimi doświadczeniami. Nieustannie pracujemy nad rozwojem oferty Eduneo, zaspakajając coraz wyższe oczekiwania uczestników. Więcej na stronie eduneo.pl.


Expert in your city

Projekt którego głównym celem jest budowanie pozycji eksperckiej Partnerów Biznesowych współpracujących z Vantis Holding. Więcej szczegółów wkrótce, po oficjalnej premierze projektu.


Program Gospodarczy Organizacja Społecznie Zaangażowana

Program, który kieruje swoje działania na promocję i weryfikację rzetelności, etyki oraz społecznie odpowiedzialnych postaw wśród przedsiębiorców. Działanie ma na celu wzmacnianie jakościowych relacji i zaufania przedsiębiorców, urzędów i organizacji z ich klientami, pracownikami, kontrahentami, społecznością lokalną, władzami oraz innymi uczestnikami obrotu gospodarczego.

Więcej o programie: zaangazowanie-spoleczne.org, portal wsparcia celów charytatywnych: zaangazowani.org.


Business Connect

Platforma Business Connect wspiera budowę własnej sieci kontaktów oraz rozwój relacji z innymi przedsiębiorcami. Dla osób świadomych wartości takich możliwości jest to niebywała okazja do rozwoju własnego biznesu. Więcej na stronie projektu: business-connect.pl.