Dla naszych Klientów oraz Partnerów Biznesowych, Vantis Holding wdrożył kompleksowy system wsparcia i pomocy. 


System wsparcia

Aktualnie znajdujesz się w naszym systemie wsparcia. Posiada on w Bazie Wiedzy blisko 100 opisanych zagadnień i tematów, które mogą bez konieczności kontaktu rozjaśnić wiele kwestii. Dostęp do poszczególnych zagadnień jest zależny od tego czy jesteś Partner Biznesowym Vantis Holding oraz czy posiadasz odpowiednie stanowisko w naszych strukturach. Aby otrzymać pełen dostęp zarejestruj się w systemie poprzez e-mail firmowy, który otrzymuje każdy z Partnerów Vantis Holding. Aby przeglądać dostępne tematy, kliknij tutaj lub w "rozwiązania" w górnym menu.


Kanały komunikacji z konsultantem

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00. Możesz się z nimi komunikować poprzez kilka kanałów.


• Telefon - dzwoniąc pod numer 12 88 120 92 lub 801 00 31 55 nawiążesz połączenie z odpowiednim konsultantem. W przypadku, gdy konsultanci nie są dostępni możesz zostawić wiadomość głosową. Zostanie ona zapisana w naszym systemie po czym automatycznie przypisana do wybranego konsultanta, aby zajął się Twoją sprawą niezwłocznie gdy tylko będzie dostępny.


• E-mail - pisząc do nas na adres wsparcie@vantis-holding.pl lub zgłaszając sprawę poprzez pomarańczowy przycisk "dodaj zapytanie", który znajduje się powyżej Twoja wiadomość trafi do naszego systemu. Zostanie jej przypisany odpowiedni identyfikator oraz przydzielony konsultant, który będzie odpowiadał za jej rozwiązanie. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi, jak również łatwo będzie Ci śledzić jaki jest status Twojego zgłoszenia, ponieważ z każdą zmianą otrzymasz powiadomienie.


• Czat - Możesz skorzystać również z okna czatu, który znajduje się tutaj, w systemie wsparcie lub na naszych stronach firmowych. Czat umożliwia tekstowy kontakt na żywo z naszym konsultantem, a w razie potrzeby, może być on konwertowany na zgłoszenie, aby rozwiązać jakiś problem, który wymaga udziału osób trzecich. Wtedy też będą do Ciebie wysyłane na bieżąco powiadomienia o zmianach i statusie zgłoszenia.


Zapraszamy do kontaktu!